Facebook
instagram
telegram

روزنامه تابناک : بازديد دانشجويان کم‌شنوا از تحريريه

روزنامه تابناک بازدید اعضای موسسه از تحریریه روزنامه را در صفحه اول درج کرده است .

 

 

شرح مطالب :

گروه جامعه- عصر روز گذشته فضاي تحريريه روزنامه تابناک حال و هواي ديگري داشت. همزمان با نزديک شدن به روز خبرنگار، دانشجويان و جوانان کم‌شنوا که تحت حمايت موسسه حمايت از افراد با افت شنوايي بودند با ورود به فضاي روزنامه از تمام بخش های روزنامه بازدید کردند که هم براي آنها و هم براي اعضاي تحريريه جالب توجه بود. بازديد از بخش‌هاي مختلف روزنامه و آشنايي با فضاي کاري روزنامه‌نگاري و خبرنگاري به خيلي از سئوالاتي که در ذهن اين جوانان بود پاسخ داد.
پگاه ‌الله‌کرم مدير مسئول ماهنامه «اميد» که همراهي اين جوانان را در بازديد از تحريريه روزنامه تابناک به عهده داشت گفت: افرادي که تحت حمايت موسسه هستند توانمندي‌هاي زيادي دارند که متاسفانه نبود فضاي شغلي مناسب خيلي از آنها را براي آشکار کردن استعدادهايشان به عقب رانده. او افزود: 16 نفر از جوانان کم‌شنوا که تحت حمايت موسسه قرار دارند در اين بازديد حضور داشتند و همان‌طور که پيش‌بيني مي‌شد بسيار مورد توجه آنها قرار گرفت. او با بيان اينکه اين افراد در سنين 18 تا 23 سال قرار دارند افزود: خيلي از اين جوانان دانشجويان برتري هستند که در رشته‌هاي مختلف تئاتر، حسابداري، نرم‌افزار و شبکه مشغول به تحصيل در دانشگاه هستند.

الله‌کرم معتقد است: اين دانشجويان کم‌شنوا تفاوتي با ساير جوانان جامعه ندارند و حتي استعدادهاي آنها برتر از جوانان همسن و سالشان است. او مشکل شغلي را مهم‌ترين مساله پيش‌روي اين جوانان دانست و افزود: از دولت يازدهم و رئيس‌جمهور آقاي روحاني مي‌خواهيم ضمن توجه به وضعيت رفاهي اين افراد در جامعه بستري هموار براي رشد استعدادهاي آنها در شغل‌هاي مختلف مهيا کند.

آشنايي با سرویس هاي مختلف خبری روزنامه تابناک از گروه‌هاي اقتصادي و اجتماعي تا سياسي و ورزشي ماحصل بازديد يک ساعته اعضاي موسسه حمايت از فراد با افت شنوايي بود. از ويژگي‌هاي مهمي که اين تيم بازديدکننده داشت سادگي و صميميتي بود که مختص همين جوانان است و همين امر مانع از آن مي‌شود تا کم توانايي‌ها به چشم بيايد.
لازم به ذکر است موسسه حمايت از افراد با افت شنوايي از سال 1374 تا امروز مشغول به فعاليت است و تلاش مي‌کند حمايت اين افراد در مسيري باشد که زمينه رشد و کمال مادي و معنوي آنها را از بدو تولد تا بلوغ و بزرگسالي فراهم کند تا آنها همانند افراد عادي از امکانات برابر برخوردار شوند و همراه با خانواده خود زندگي شاد، مستقل و رضايتمندي داشته باشند

نظرات: 

 
0 #1 hldk در تاریخ: یکشنبه 15 تیر 1393 ، ساعت 01:04 ق ظ
سلام منم کم شنوام

چطوری باید عضو انجمنتون بشم؟
نقل قول
 
 
0 #2 مدیر سایت در تاریخ: جمعه 20 تیر 1393 ، ساعت 12:04 ق ظ
نقل قول از hldk:
سلام منم کم شنوام

چطوری باید عضو انجمنتون بشم؟

با عرض سلام
برای عضویت می توانید پنج شنبه ها به خانه فرهنگ ابوسعید مرجعه کنید.
(آدرس در بخش ارتباط با ما نوشته شده است)
نقل قول
 

ارسال نظر


Scroll to Top