Facebook
instagram
telegram

عینک‌های سونی با زیرنویس فیلم‌

عینک‌های سونی زیرنویس فیلم‌ها را مقابل چشم ناشنوایان قرار می‌دهد

شرکت سونی اخیراً از یک عینک پیشرفته رونمایی کرده است که مشکل ناشنوایان علاقه‌مند به فیلم و سینما را تا حد زیادی حل می‌کند. این عینک به کاربران اجازه می‌دهد در سالن‌های سینما دیالوگ‌های فیلم مورد علاقه خود را به صورت زیرنویس ببینند.

 

sony-subtitle-glasses-adding-closed-captioning-to-any-movie-theater-experience


به گزارش وب سایت digitaltrends، عینک عرضه شده از سوی شرکت سونی افراد دارای مشکلات شنوایی را قادر می‌کند برای دیدن فیلم‌های مورد علاقه خود به سینما بروند. این عینک‌ها شبیه عینک‌هایی هستند که برای تماشای فیلم‌های سه بعدی از آن‌ها استفاده می‌شود، با این تفاوت که در قسمت فوقانی فریم آن‌ها یک پروژکتور کوچک نصب شده و زیرنویس‌های مربوط به فیلم را روبروی کاربران به نمایش می‌گذارد. این پروژکتور زیرنویس‌ها را طوری مقابل دید کاربر قرار می‌دهد که گویی زیرنویس‌ها بر روی پرده سینما به نمایش درآمده است.
بر اساس این گزارش، کاربران عینک‌های جدید شرکت سونی می‌توانند فونت و اندازه زیرنویس‌ها را به دلخواه خود تغییر دهند. این عینک‌ها طوری طراحی شده است که کاربران می‌توانند آن را روی عینک طبی خود نیز نصب کنند. سونی اعلام کرده است کاربران می‌توانند قبل از دیدن فیلم، زیرنویس آن را تهیه و بر روی عینک خود ذخیره کنند.
گزارش برخی منابع نیز حاکی از این است که بریتانیا اولین بازاری خواهد بود که شانس استفاده از این عینک‌ها را خواهد داشت.

 

مشاهده ویدیو عینک سونی

ارسال نظر


Scroll to Top