Facebook
instagram
telegram

علیمرادی: پاداش‌های ورزشکاران ناشنوا و پیوند اعضا با المپیکی‌ها یکسان باشد

رییس فدراسیون ناشنوایان درخواست کرد تا پاداش ورزشکارانش با المپیکی‌ها و پارالمپیکی‌ها یکسان باشد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کرم الله علیمرادی در مراسم تجلیل از ورزشکاران جهانی و المپیک ناشنوایان، اظهار کرد: در 9 ماه گذشته 15 اردو برگزار کردیم که با توجه به وضعیت بودجه کار بسیار دشواری بود. همه می دانند که برگزار کردن یک اردوی آماده سازی برای یک ورزشکار چقدر هزینه دارد، اما تعداد زیادی از ورزشکاران را برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی آماده کردیم . 150 ورزشکار در 9 رشته راهی المپیک ناشنوایان در بلغارستان می‌شوند و 55 ورزشکار در پنج رشته راهی رقابت‌های جهانی ورزشکاران پیوند اعضا به میزبانی آفریقای جنوبی خواهند شد.

علیمرادی ادامه داد: تمام هدف ما این بوده که با تمام مشکلاتی که داشتیم، این ورزشکاران را برای سربلند کردن ایران آماده کنیم. با توجه به ماه مبارک رمضان نام کاروان اعزامی به صوفیه را "رمضان" و نام کاروان اعزامی به آفریقای جنوبی را "قدر" انتخاب کردیم.

رییس فدراسیون ناشنوایان خطاب به وزیر ورزش و جوانان ، اضافه کرد: اگر همکاری شما نبود نمی‌توانستیم این اردوها را برگزار کنیم، اما خانواده ورزشکاران نابینایان چند تقاضا دارند، امیدواریم پاداش ما با ورزشکاران المپیکی و پارالمپیک یکسان باشد. ما در انتظار رییس جمهور بودیم و درخواست‌هایی داشتیم که به او انتقال دهیم، اما حالا با شما به عنوان نماینده رییس جمهور صحبت می‌کنیم. در خواست دیگر ما این است که ورزشکاران ناشنوایان و پیوند اعضا نیز همانند ورزشکاران دیگر دیده شوند.

 

alimoradi

ارسال نظر


Scroll to Top