Facebook
instagram
telegram

عباسی: طبق آئین‌‌نامه به ناشنوایان پاداش می‌دهیم

abbasiوزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ناشنوایان مدال‌آور طبق آئین‌نامه پاداش خواهند گرفت گفت: حضور با اقتدار ایران در مسابقات المپیک ناشنوایان 2013 بلغارستان نشان دهنده توانایی ایران در تمام زمینه‌هاست و باعث سرافرازی کشورمان خواهد شد.

محمد عباسی در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر از صوفیه بلغارستان، درباره عملکرد ناشنوایان و کسب 17 مدال در پایان روز چهارم، اظهار داشت: حضور ورزشکاران ایران در مجامع بین‌المللی و المپیک نمودار اقتدار کشورمان و همینطور زمینه‌های توسعه ورزش را فراهم می‌کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در چند سال گذشته ما به سمت رشته‌های انفرادی و قهرمانی مثل کشتی و وزنه‌برداری رفته‌ایم و البته در سایر رشته‌ها مثل فوتبال و والیبال هم بهتر عمل کرده‌ایم.

وزیر ورزش و جوانان همچنین افزود: حضور با اقتدار ایران در مسابقات المپیک ناشنوایان 2013 بلغارستان هم نشان دهنده توانایی ایران در تمام زمینه‌هاست و باعث سرافرازی ایران خواهد شد.

وی در خصوص اینکه به مدال آوران ناشنوا همانند مدال آوران المپیک و پاراالمپیک پاداش تعلق خواهد گرفت، تاکید کرد: ما طبق آئین‌نامه پاداش‌ها را پرداخت خواهیم کرد. البته تلاش من این است تا از ناشنوایان هم بیشتر حمایت کنم.

ارسال نظر


Scroll to Top